W dniu dzisiejszym 23-08-2015 Ewa Buczyńska opublikowała swój artykuł pt.  „Sztuczne drzewa przeciw emisji dwutlenku węgla” na stronie: http://swiatoze.pl/aktualnosci/sztuczne-drzewa-przeciw-emisji-dwutlenku-wegla_140.html

Wszystko za sprawą faktu, iż trwa wycinka lasów, niszczenie płuc ziemi a równolegle producenci produkują coraz to więcej substancji  szkodliwych. Za jakiś czas drzewa nie będą w stanie  oczyścić powietrza. Dlatego też robi się wszytko by ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Naukowcy i technolodzy projektują sztuczne drzewa TREEPOD, biolodzy „tworzą” nowe gatunki drzew pochłaniające duże ilości CO2 jak na przykład OxyTree (Paulownia in vitro 112), które  mają zdolność pochłonąć 111 ton/ha/rok dwutlenku węgla.

Osobiście nie chcę żyć w świecie, gdzie na ulicach będą sztuczne drzewa, a zamiast pielęgnacji będzie „serwisowanie”. Dlatego wybrałem metodę naturalną – sadzenie drzewek.

Bądźmy mądrzy! Nie bójmy się zainwestować w OxyTree.

Sadząc drzewka tlenowe OxyTree zadbamy o środowisko, o nasze zdrowie, o nasz krajobraz a dodatkowo będziemy mieli drewno na meble, na domy i na opał.

Do dzieła!


Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij "Lubie to!"