prebiohumusW dniu 17 sierpnia 2015 roku w Turku odbyły się  warsztaty Kręgu ZROWA ZIEMIA o których pisałem tutaj.

Najbardziej jestem pod wrażeniem wykładu Pana Dr. Leszka H. na temat bólów kręgosłupa, skąd się biorą i co jest przyczyną.  Bardzo dużo dolegliwości ma podłoże od flory bakteryjnej znajdującej się w jelitach. Tym samym proponował stosowanie Esencji Probiotycznej. Możesz mi wierzyć lub nie, drogi czytelniku, ale ową Esencję Probiotyczną piję codziennie od wielu lat. Tym samym wykład utwierdził mnie, że idę właściwą ścieżką zdrowego życia 🙂 Ach….  rozpiera mnie duma 🙂

Warsztaty były też okazją do wprowadzenia nowego produkty do oferty firmy ProBiotics. Mowa tu o ProBio Humusie, który w połączeniu z EmFarma Plus tworzy idealny duet do bardzo szybkiego rozkładania resztek pożniwnych. Takie połączenie optymalizuje środowisko mikrobiologiczne gleby, poprawia jej strukturę, powoduje wzrost zawartości materii organicznej w glebie i ogranicza występowanie patogenów chorobotwórczych.

Poniżej możesz zapoznać się z działaniem ProBioEmów i kwasów humusowych na glebę:

ProBio Humus

Drzewko OxyPod koniec spotkania miałem okazję zabrać głos i pokazać całemu gremium sadzonki drzewka Oxy Tree. Nowość na polskim rynku. Jej właściwości wywołały niedowierzanie a jednocześnie sensację. Zainteresowane osoby ‚wymęczyly’ mnie bardzo dużą ilością pytań, na które starałem się fachowo udzielać odpowiedzi. Niektórzy uczestnicy spotkania wyjechali ze swoją sadzonką drzewka, a ja z pustym bagażnikiem. Uważam ten dzień za bardzo udany.

Mirosław Piątkowski


Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij "Lubie to!"