OxyProgram – Mała pomoc, duży efekt!

OxyProgram – specjalny program sadzenia drzew

Nasz oxyprogram jest wyjątkowy, ponieważ tworzymy ogromną liczbę plantacji Oxytree jako podziękowania dla zwolenników naszych zielonych projektów. Oxytree oczyszcza powietrza z dwutlenku węgla, wydziela duże ilości tlenu i wytwarza przyjazne dla środowiska surowce przemysłowe.

Wybierz jeden z pakietów!

Za pomocą pakietów możesz zakupić kredyty węglowe, dzięki czemu wspierasz zielone projekty. Umożliwiamy dołączenie się do programu sadzenia drzew bez dodatkowych opłat.

Dzięki wspierającym zielone projekty, utworzyliśmy ogromną plantację Oxyprogram. W przypadku zakupu pakietu IDEAL, możemy zasadzić 72 drzewa, a przy pakiecie BASIC – 2 drzewa. W ramach OxyProgramu, zarówno tworzenie plantacji, jak i opieka nad nią jest powierzana naszym ekspertom i w ten sposób każdy może przyłączyć się do programu, niezależnie od możliwości hodowli drzew.
Podpisując umowę, stajesz się właścicielem drewna pozyskanego z plantacji Oxytree w 1 i 2 cyklu.  Po eksploatacji pozyskanego drewna możesz otrzymać z góry ustalony zysk z wartości sprzedaży..

Wybierz jeden z pakietów OxyProgramu

OxyProgram

* Cena brutto, zawiera podatek VAT
** Zdyskontowany roczny zysk, licząc średnio 50 €/Oxytree+25 €/za korzeń

Oxtree to wyjątkowe, szybko rosnące drzewo, które już w 6. roku po posadzeniu nadaje się do ścięcia, w ten sposób Twój wkład w ochronę środowiska zarabia sam na siebie już w 6. roku.

Kolejną wyjątkową właściwością Oxytree jest to, że po ścięciu wyrasta na nowo, dzięki temu drewno można pozyskiwać co 4 lata, a za z góry ustaloną opłatą za odnowienie, możesz czerpać zyski za kolejne eksploatacje.

STRACJA[/button]


Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij "Lubie to!"